Kraków: Imprezy plenerowe i pikniki firmowe z agencją starStone

Kiedy pogoda zaczyna nas rozpieszczać, pojawia się coraz więcej opcji spędzania wolnego czasu. Wreszcie można zorganizować upragnionego grilla, ognisko lub piknik. Korzystają z tego nie tylko rodziny z dziećmi, seniorzy i młodzież, ale także przedsiębiorcy, którzy wykorzystują ładną pogodę do organizowania imprez firmowych na wolnym powietrzu. Nie ma lepszego okresu na eventy pod gołym niebem niż ten wiosenno-letni.

Najlepsze pomysły na imprezy plenerowe to przede wszystkim rodzinny piknik ( https://www.starstone.pl/organizacja-imprez/pikniki/ ) i garden party. Obie formy eventów są doskonałą opcją dla przedsiębiorców, ponieważ nie tylko integrują pracowników i kontrahentów, ale także pozwalają budować tożsamość marki i pozytywny wizerunek firmy. Korzystają z tego nie tylko właściciele firm, ale także członkowie samorządów, którzy w ten sposób pragną zdobyć przychylność mieszkańców i dać im okazję do wspólnego spędzania czasu.

Jak zorganizować imprezę plenerową w pięknym Krakowie, która spełni oczekiwania wszystkich przybyłych gości i jednocześnie przyniesie organizatorom pewne korzyści? W przypadku pikników tak dużego formatu, warto zaangażować do współpracy profesjonalną agencję eventową starStone, która oprócz doświadczenia dysponuje również własnym sprzętem, namiotami i meblami eventowymi oraz rozległymi kontaktami. Samodzielnie zaplanuje i zrealizuje imprezę plenerową, która zachwyci wszystkich przybyłych gości.

StarStone organizuje pikniki firmowe zarówno w Krakowie, jak i innych miastach na południu Polski, m.in. w Katowicach, Chorzowie, Tychach, a nawet we Wrocławiu. Oddając realizację tak dużego projektu w ręce specjalistów, zyskujemy gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi, oszczędności sporej ilości czasu i przede wszystkim – pieniędzy. Nie musimy bowiem zatrudniać kilku, a nawet kilkunastu podwykonawców, bo wszystkim zajmie się jedna firma.

Imprezy plenerowe w Krakowie – od czego zacząć?

Pikniki i garden party to jedne z najchętniej wybieranych typów imprez w okresie wiosenno-letnim. Nic w tym dziwnego, w końcu ładna pogoda jak nic innego zachęca do wyjścia z domu i zabawy na świeżym powietrzu. Decydując się na imprezę w plenerze, powinniśmy przede wszystkim dopasować jej charakter do uczestników eventu. Jeśli planujemy zaprosić rodziny z dziećmi, to najlepszy będzie wielki piknik pełen atrakcji. Jeżeli spotkanie ma mieć bardziej oficjalny charakter, warto postawić na eleganckie garden party. Każda z tych imprez jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Wystarczy ustalić, która będzie odpowiedniejsza na daną okazję i zlecić resztę pracownikom agencji starStone.

Podczas imprez plenerowych, jedną z najważniejszych ról odgrywają atrakcje. Wiadomo, że na pikniku, w którym biorą udział dzieci, nie może ich zabraknąć. Garden party urozmaicone ciekawymi występami również będzie mile widziane. Dlatego warto wybierać spośród takich atrakcji, jak:

  • Fireshow
  • Paintball
  • Fotobudki
  • Pokazy taneczne
  • Koncerty
  • Basen z kulkami
  • Dmuchane zamki
  • Trampoliny

Wybór rozrywek jest całkowicie dowolny, zwłaszcza, że jest ich dużo więcej. Najlepiej wybrać te atrakcje, które będą odpowiadały wszystkim gościom – małym i dużym. Zwłaszcza na rodzinnym pikniku. Dzięki takim urozmaiceniom każda impreza plenerowa będzie udana – agencja eventowa starStone z pewnością się o to postara.