Multiagencja ubezpieczeniowa Saled – jedyna w swoim rodzaju

Doradcy ubezpieczeniowi pracujący w Saled doradzą Państwu, jakie ubezpieczenie jest optymalne dla Waszej sytuacji życiowej (zawodowej, rodzinnej, innej). Dotyczy to ubezpieczenia majątkowego, komunikacyjnego, jak również ubezpieczenia na życie. Doskonale zorientowani fachowcy wybiorą dla Państwa wariant, który będzie zadowalający pod kątem ceny. Multiagencja zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorstw, korporacji i innych podmiotów działających w sferze publicznej.


Różne oferty ubezpieczeniowe 


Multiagencja Saled współpracuje aż z jedenastoma ubezpieczycielami, którzy funkcjonują na rynku. Ten szeroki zakres współpracy daje możliwość wyboru optymalnej opcji spośród palety zróżnicowanych ofert. Przedstawiamy klientowi wszystkie możliwe warianty ubezpieczenia wraz z cenami i pozostawiamy wolny wybór. Doskonale wiemy, że kwestia ubezpieczenia nie należy do zagadnień łatwych. Wymaga przemyślenia i rozważnej decyzji.


Doświadczony personel 


Saled działa na polskim rynku od 16 lat. Przez wszystkie lata działalności multiagencja dała się poznać jako firma, której zawsze zależało na bezpieczeństwie klientów oraz ich zadowoleniu. Zatrudnieni w Saled agenci to osoby w pełni kompetentne, które nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Uczestniczą w różnych kursach i szkoleniach, które przyczyniają się do poszerzenia ich wiedzy i zdobycia nowych umiejętności. Pracownicy utrzymują ścisłe kontakty z personelem pracującym w innych towarzystwach ubezpieczeniowych w kraju. Pozwala to na zdobywanie wciąż nowego doświadczenia i wymianę informacji nt. ubezpieczeń.
Indywidualne traktowanie każdego klienta Nasi pracownicy zawsze i w każdej sytuacji każdego klienta traktują indywidualnie.

Staramy się, aby Państwa sytuacja została rzetelnie i skrupulatnie przeanalizowana, co pozwoli na wybór optymalnego wariantu ubezpieczenia. Bardzo ważne jest, aby spełniał on Państwa oczekiwania i był dogodny pod względem ceny. 


Szacunek i zaufanie klienta stanowią dla nas priorytet

Multiagencja, która świadczy Państwu usługi ubezpieczeniowe w szerokim zakresie przedmiotowym, zawsze na pierwszym miejscu stawia budowanie wzajemnej relacji, szacunku i zaufania pomiędzy dwiema stronami. Zależy nam na Państwa lojalności i satysfakcji. Z naszej strony oferujemy to samo. Dobrze wiemy, że klienci obecnie są bardzo wymagający, ich oczekiwania stale rosną. Staramy się sprostać tym wymaganiom i budować długofalowe relacje z naszymi klientami, relacje rzeczowe i oparte na obustronnym  zaufaniu.

Elastyczne podejście do klienta 

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy, również pod numerem telefonu i adresem e-mailowym. Jeżeli macie Państwo pilną potrzebę, pozostajemy do Waszej dyspozycji 24/h. Jeżeli klient ma takie życzenie, dojeżdżamy do Niego, pod wskazany przez niego adres, w godzinach najbardziej wygodnych dla Niego. Zapraszamy do współpracy. Multiagencja Saled zawsze do usług klientów.

Przeczytaj: http://saled.pl