Łyżwiarskie obozy młodzieżowe

Zbliżające się ferie świąteczne i zimowe są znakomitym czasem na to, by zapisać dziecko na obóz łyżwiarski. Dobrze jest dodać, że łyżwiarskie obozy młodzieżowe oferowane przez https://www.kogis.pl/obozy są organizowane dla różnych grup wiekowych.

Czemu dobrze jest zapisać dziecko na łyżwiarski obóz młodzieżowy?

Przede wszystkim dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Dobrze jest też dodać, że dzieci, które dopiero chcą się nauczyć jazdy na łyżwach również, to mogą pojechać na taki obóz, gdyż uczestnicy są szkoleni przez doświadczonego instruktora. Należy też zaznaczyć, iż na obozie dzieci mają także możliwość nagrywania swojej nauki, co stworzy niezapomniany film, do którego może powracać w każdej chwili. Dodatkowo taki film jest także świetnym narzędziem do przeanalizowania swoich umiejętności nabytych podczas obozu.

Jakie są tworzone grupy na obozie łyżwiarskim?

Grupy są utworzone przede wszystkim pod względem wieku dzieci i są przyjmowane dzieci od jedenastego roku życia do szesnastu lat. Co więcej, uczestnicy mogą być podzieleni też na osoby umiejące jeździć na łyżwach, jak i na osoby początkujące. Tym sposobem dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę.

Co jeszcze warto wiedzieć o obozach łyżwiarskich?

Dzieci śpią w uroczym pensjonacie górskim, w którym są dostępne pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz pięcioosobowe. Każdy pokój ma swoją prywatną łazienkę. W obiekcie jest także dostępna jadalnia i sala bankietowa. Dodatkowo także dla urozmaicenia czasu wolnego do dyspozycji dzieci są dostępne piłkarzyki, bilard czy też stół do ping-ponga. Na podwórku jest naszykowane miejsce na ognisko lub grilla. Na miejscu każdy uczestnik dostaje także śniadania, obiady oraz kolacje i podwieczorki. Przewidziane są również wszelkie napoje i prowiant na drogę powrotną.

Co ważne, pierwszym posiłkiem w dniu przyjazdu jest ciepła obiadokolacja, a w dniu wyjazdu śniadanie. Jeśli dziecko ma uczulenie na dany produkt, to dobrze jest wcześniej poinformować o tym kuchnię.

Jaka jest cena za obóz łyżwiarski i w jakich terminach można pojechać?

Cena za obóz łyżwiarski wynosi 1499 złotych i są w niej zawarte między innymi:

– wstępy na lodowisko,
– transport na miejscu,
– całodobowa opieka wychowawców,
– 3 posiłki dziennie,
– 6 noclegów,
– ubezpieczenie NNW.

Pierwszym terminem, który można wybrać, jest 23.01 2023, następny to 30.01.2023 i ostatni termin przypada na 20.02.2023. Należy jednak pamiętać, że terminy na obozy są bardzo szybko zajmowane, dlatego na stronie są cały czas prowadzone aktualizacje wolnych miejsc. Warto też wspomnieć, że w przypadku wyjazdu rodzeństwa na obozy można liczyć na rabat.

Dobrze jest też wspomnieć, że obóz łyżwiarski dla dzieci i młodzieży odbywa się najczęściej w Białce Tatrzańskiej. Na lodowisku dzieci spędzą codziennie trzy godziny z przerwą dostosowaną do uczestników. Dzięki temu młodzież i dzieci mogą się nauczyć podstaw i ciekawych figur łyżwiarskich, które przydadzą się im w dalszej nauce i jeździe na łyżwach.