Konferencje w górach: gdzie je można zorganizować?

Musisz podjąć się wykonania tego zadania? Totalnie nie wiesz, gdzie warto zorganizować konferencje w górach? Coraz więcej klientów biznesowych decyduje się na nowoczesny Hotel BUKOVINA. Czy warto? Czas się w końcu tego dowiedzieć!

Okazuje się, że Hotel BUKOVINA to świetne miejsce nie tylko dla klientów indywidualnych. Coraz więcej osób oczywiście wybiera ten podmiot z Bukowiny Tatrzańskiej pod kątem wczasów. Nie tylko tych weekendowych, ale również dłuższych. Hotel BUKOVINA (znajdujący się przy ulicy Sportowej 22) gwarantuje bardzo dobrej jakości usługi. Są one profesjonalne i zarazem nowoczesne. Klienci mogą oczywiście liczyć na góralską gościnność i pomoc w rozmaitych sprawach. Co jeszcze jest tutaj ważne? Należy podkreślić, że Hotel BUKOVINA zapewnia bardzo atrakcyjne warunki w temacie finansowym. Tak samo, jak szereg rozmaitych pakietów itp. Na przykład dla osób zainteresowanych spędzeniem romantycznego weekendu we dwoje. Pokoje w tym hotelu są zawsze czyste itp. Nie brakuje dodatkowo odpowiedniego wyposażenia. Okolica jest zaś wyjątkowo atrakcyjna. W końcu jest cicho, spokojnie i po prostu pięknie. Niedaleko znajduje się między innymi Tatrzański Park Narodowy.

Z oferty Hotelu BUKOVINA chętnie korzystają również klienci biznesowi. Szukasz odpowiedniego miejsca w kontekście zorganizowania bankietu? I to nawet na około 300 osób? Dużo osób decyduje się właśnie na Hotel BUKOVINA.

W tym miejscu jest bowiem sala o powierzchni nawet 547 m². Jeżeli chodzi o układ bankietowy, to takie miejsce jest w stanie pomieścić około 320 osób, czyli bardzo sporo. Bardzo Ci zależy na scenie i parkiecie? W trakcie konferencji będą realizowane wykłady itd.? Nie ma przeszkód, żeby zdecydować się na salę konferencyjną A, która jest w stanie pomieścić do 210 osób. Do dyspozycji jest także największa sala konferencyjna ABC (może ona pomieścić do 570 osób).

Zainteresowani mogą liczyć na bezpośrednie wyjście na taras oraz zielony skwer. Dodatkowo nie brakuje miejsca na ognisko. Oczywiście, Hotel BUKOVINA słynie z tego, że oferuje miejsca na większe i mniejsze konferencje. Zainteresowani mogą zdecydować się zatem na sale dla kilkunastu, kilkudziesięciu, czy kilkuset osób. Pod tym kątem oferta jest naprawdę bardzo elastyczna. Klienci mogą też liczyć na piękne, zapierające dech w piersiach widoki. A w takich okolicznościach o wiele łatwiej i przyjemniej przeprowadza się rozmaite kursy, szkolenia, czy konferencje w górach. Nie da się ukryć, że ten podmiot z Bukowiny Tatrzańskiej od razu oferuje też świetne rozwiązania w kontekście noclegu. Masz zamiar zorganizować dwudniowe konferencje w górach itd.? W takim razie wiedz, że Hotel BUKOVINA zapewnia 152 pokoje i łącznie aż 437 miejsca noclegowe. Organizujesz zaś jeszcze większe przedsięwzięcie? Nie ma problemu. W końcu część gości może być ulokowana w Hotelu HARNAŚ. Profesjonalnym, nowoczesnym i też zapewniającym świetne widoki. Chcesz poznać wszystkie istotne fakty odnoszące się do tego zagadnienia? W takim razie zapraszamy do lektury ze strony online https://www.hotelbukovina.pl/konferencje-w-gorach.